Lule fokusi

Shitet nga: emrush 26 Nën 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Lule dhe bimë
shitet fokushi per meraklit e luleve fokusi eshte 2 metra i gjat nga toka i pershtatshem per objekte hoteljere si dhe per familje me sallona te mdhej pres blers serjoz mund te thirrni ne 044922641
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim