Lule shtepie

Shitet nga: lulzim 18 Tet 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule Shtepie me Vaze

Luleja E gjat 130cm me vaze ndersa Fleta e lules 70cm me 50cm

Esht lule e bukur vaditet vetem 1 here ne jave nese esht mrenda (dimrit e domosdoshme te jet mrenda)

Shes pershkak se nuk kam vend ne banes me per ket lule.

Qmimi i lules esht 60€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim