Lule

Shitet nga: Flowers 18 Sht 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Lule dhe bimë
Lulja Adam ka gjatesine 2.10 cm,kurse dy fokuset tjera kane gjatesi 1.90cm dhe 1.70 cm

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim