Lule

Shitet nga: Viti 28 Shk 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Lule dhe bimë
Fokusa nga Austria. Janë bimë 10 vjeqare, siç shihen nga fotot kane lartesi deri ne 2.10 m, 2.15 m, kurse tjetra 1.70 m. Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim