Pisha far zvicrrane pish e but

Shitet nga: pisha 14 Shk 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Lule dhe bimë
Pisha me far zvicrrane dhe jan shum te mira per gardh per rrethimin e shtepis per dekorim shiten me shumic dhe pakic rriten deri 50m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim