Te Salloni !,erëza" bejm,Frizura te mira dhe sh..

Shitet nga: Nafije 11 Gsh 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Lule dhe bimë
Frizura natyrale sipas deshires bejm edhe termine mirë dhe lire ejani binduni kemi Pomada me vitamina natyrale ekstra per ndreqjen e fytyres , Kemi nje sasi Te limituar Te pomadave dhe ate Jane t vlefshme shume sepse bejn pastrimin heqjen e puqrrave dhe shenjave ne fytyr pra deshta tju informoj se ka sukses te femrat ereja dhe tvjetrat por ja vlen dy jave ta perdoresh edhe e shef fytyren qe smund ta besojsh vete dhe ate vetem per12€ bahesh tjeter dhe tpysin qa ke ba apo qa ke perdor ne posedojm ne sallonin e ondulimit ,,Erza"qe gjindet ne Sadovine Te Jerlive ne kontaktim me nr tel.044185510 dhe 044208302 ejani edhe binduni, ketu mund Te leni edhe termin per frizura nuseve gjate gjithe kohes qe ju kerkoni sipas pershtatjes kohes, ne ndreqim frizura sipas deshires , prerje, minivall Etj pra ju mirpresim ejani edhe binduni vetei .Prerja 3€ kurse tjerat sipas deshires se flokut edhe qmimi behet Mir edhe lire ok. Viber:0037744208302
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim