shitet

Shitet nga: Limi 06 Shk 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Lule dhe bimë
shitet Lulja Shqiponje eshte ne gjendje shum te mire,arsya e shitjes eshte se kemi edhe disa tjera te njejta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim