Mobilje 3+3+1

Shitet nga: Sanije 19 Jan 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dy kauqa dhe nji fotele prodhim i Simpos,Mobiljet jan shum pak t'perdorura ,jane ne gjendje te mire ,si teknike dhe vizuele,njashtu te lehta per mirembajtje dhe te lehta per transport.Mekanizmi shum i forte i leht per ulje dhe shtrimje ,Kauqat kan materjal kualitativ ngjyre te gjelber uji,Kauqat jane te mire edhe per dhoma fjetjes,dhoma pritje ose edhe per sallon.
shiko fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim