Ofert urgjent Komode dhe shank dite nga ch

Shitet nga: sefedin 19 Jan 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   230 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet komoda e zeze asht nga zvicra posedon raftat dhe njera asht me dyer xhamit shifet ,por asht edhe qoshi special per sherbim qe mund te sherbeheni jan 3 pjese i
Ja fotot
Kontakt Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim