Shes mobiljet e dhomes se fjetjes

Shitet nga: Faiki 05 Pri 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Mobiljet janë në ghendje të rregullt dhe janë shumë pak të përdorura, meqë kjo familje jeton jashtë vendit. Për informata shtesë kontaktoni në këtë numër të telefonit: 044498918
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim