Kauqë 3 2 1 1

Shitet nga: Imer Rexhepi 21 Sht 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Mobilje salloni
Kauqë - nje 3, nje 2, dhe dy fotele.
Kauqë - me mbulesa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim