Kauq per sallon

Shitet nga: viti 26 Sht 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Mobilje salloni
shes ket rreth kauq 3 tresha plus e kom edhe 1 tresh qe nuk a ne foto dmth krejt jan 4 tresha me 2 qysha dhe te gjith shtrihen mujn mu shfrytzu edhe per me fjet qmimi per krejt a 650 euro,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim