Mobile per dhome pritjeje

Shitet nga: Ajet 10 Tet 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten :
1. Treshe
2. Nje dyshe
3. Dy njeshe
4. Tavoline dite
Te ruajtura shume mire dhe shume pak te perdorura, pronari eshte ne zvicerr. Te pershtatshme per sallon pritjeje, per koridore hoteliere ose zyra te ndryshme.

Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim