Mobile per sallon dhe dhome fjetje

Shitet nga: Mendresi 16 Dhj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile per sallon dhe dhome fjetje ne gjendje te rregullt shum pak te perdoret ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim