Mobilje

Shitet nga: Hasret 06 Shk 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobilje 4 pjeseshe 3 kauq dhe nje fotele jan te rujtur 320€-300€ i fundit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim