Mobiljet

Shitet nga: hasret 06 Shk 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobilje 4 pjeseshe 1 fotele dhe 3 kauq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim