kauq per sallon

Shitet nga: xx 07 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Mobilje salloni
shes ket rreth 3 tresha plus e kom edhe 1 tresh qe nuk a ne foto dmth krejt jan 4 tresha me 2 qysha dhe te gjith shtrihen mujn mu shfrytzu edhe per me fjet qmimi per krejt a 550 euro,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim