ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2

Shitet nga: METI MONT Sot 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC
PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
DHE SHUM LLOJE TJERA NA KONTAKTONI
JEMI ME TE LIRET +38344 100 035 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim