Banak Drruri OKAZION

Shitet nga: Klajvi Negollari 26 Mar 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Të tjera
Banak Drruri OKAZION. Per lokale , lloto, dhe cdo ambjent tjeter... shum pak i perdorur pothuajse i ri... Ne Durres ..500mij leke.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim