Dyer dhe dritare te perdorura

Shitet nga: FITIMN SELMANI 17 Mar 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Të tjera
Dyer dhe dritare te perdorura por ne gjendje te rregullt, dritaret jane prodhim I sllovenijales-it,mund te beni thirrje edhe me viber ne numrin e paraqitur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim