Kolltuqe kompet dhe dy tavolina

Shitet nga: qendrim 01 Mar 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Të tjera
Shes kolltuqe se bashku me dy tavolina komplet per sallon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim