gilindera dyer

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Joni - Metal 09 Dhj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Të tjera
punojme dyer gilindera mbuloja te terasave hulaja dhe pushinore te ndryshme sipas porosis me qmim te arsyeshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim