Gjith invertari per kafeteri

Shitet nga: perpqrim 05 Tet 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten gjitha kto qe jan ne foto gjith invertari i kafeteris
Karrika ravolina shankerica .1 banak per dj.banaki me fjoka komplet.3 friza te mdhaj 1 i vogel redbull.1 tv plazma 40inc.1 aparat per akull i madh.zerimi 4 kutia mixeta.1 raft librash per cafe.foto te mdhaja ne iveric.mediapan 1 muri plus tavani dyer mediapani si dhe gjitha dyert dhe rami i aluminit dikun 15 m i gjat me gjith gjama me ni fjal gjith kafeteria shitet shiten edhe ndaras qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim