Invertar 13 komplete

Shitet nga: nebi 24 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet invertari jon 13 komplete
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim