Karriga

Shitet nga: ... 20 Dhj 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 6 karriga jan te perdorura por ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim