Paisje nga druri

Shitet nga: Zuka 14 Sht 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e drurit sebashku me ulese dhe komodina me TV te gjitha nga druri. Tavolina e kuzhines eshte e ruajtur mire dhe mund te zmadhohet apo zvoglohet komfor kerkeses tuaj ku edhe 6 uleset e saja jane te ruajtura mire. Komodina eshte nga druri edhe e pershtatshme per kuzhine dhom dite por edhe librari familjare. Tve ne gjendje te mire , punon eshte i ardhur nga zvicrra. Te gjitha paisjet shiten edhe sebashku edhe te ndara. Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim