Seti Shankerica

Shitet nga: gafurr 17 Gsh 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Urgjent 85 euro seti Shankerica 1 muj te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim