Shankerica cmimi per cop 23 euro

Shitet nga: gafurr 24 Gsh 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shankerica cmimi per cop 23 euro

kontakt viber: +37744265591
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim