Shankerica vetem 1 muaj te perdorura

Shitet nga: gafurr 21 Gsh 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shankerica vetem 1 muaj te perdorura 90 euro seti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim