Shes 17karrike

Shitet nga: karrika 14 Mar 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten 17 karrike shum ne gjendje tmirë si ne foto
qmimi per copé 25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim