Shitet tavolina per oborr

Shitet nga: Emrush 07 Qer 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina per oborr
Qmimi me marrveshje
+37744271342
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim