Tenda 6x12 prodhim gjerman e pa perdorur

Shitet nga: riza 12 Shk 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tenda 6x12 prodhim gjerman e pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim