tavoline buke

Shitet nga: riad 26 Jan 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavoline buke pa karrige
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim