FRIZ & FRIGO 2ne1

Shitet nga: CONTINENTAL 22 Pri 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frizi i firmes continental i gjithi nga materiali i rostfrait me dyer te gjamit me mundesi mos avullimi te tyre dhe me rafte te shumt njeherit mund te behet edhe frigo me ngrirje te leht dhe friz apo ngrirje te thell, ju faleminderit


044307221 dhe viber +37744307221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim