FRIZ

Shitet nga: Armend 23 Shk 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frizi ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim