Frigoriferi

Shitet nga: labinot 22 Shk 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet Frigoriferi ne gjendje te rregullt.Ka edhe pjesen Friz.Frigoriferi esht ky qe po e shihni ne foto. PEr info me shum telefononi ne 044 201 904
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim