Laktofriz per qumsht

Shitet nga: bashkim 24 Gsh 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet laktofrizi per qumesht ne gjendje te rregullt 1100 litra matje te qumshtit motor per shprazjen e qumshtit etj ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim