Shitet Frigrifer

Shitet nga: Kushtrim 26 Jan 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim