Shitet frigoriferi

Shitet nga: Xxx 13 Shk 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoriferin i ardhun pre zvicrre n gjendje t rregullt mund te kontaktojm edhe n viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim