Bika dhe lope te fermes

Shitet nga: S.z 19 Dhj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë

Bika dhe lop te fermés
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim