Mikroval (Mikrowellen-Geraet)

Shitet nga: Kushtrimi 02 Jan 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Mikrovala është e ardhur nga Zvicra, eshte në gjendje te rregullt,nuk është e përdorur ne Kosovë, provohet pastaj merret. Flm për mirkuptim, ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim