Lavatriqe +tharse

Shitet nga: Dhurim halabaku 17 Nën 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqja eshte defekt ( posht e rrjedh ujin ku pastrohet ) per ndrryshe punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim