Lavatriqe bauknet shum lire

Shitet nga: Sefa 05 Sht 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Asht ngjendje shum te mire te punes dhe ate mund te shihet apo provohet tana ipet asht e ardhun nga zvicra punon shum bukur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim