Lavatriqe me defekt

Shitet nga: arian 12 Tet 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Per infornata re sakta ne tel-viber +37744717829
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim