Makinë tharëse

Shitet nga: Zena 31 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Makinë tharëse ne gjendje te rregullt me shumë info numri tel.044874370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim