lavatriçe

Shitet nga: petrit 25 Dhj 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
ne gjendje te rregullt garancion 2 jav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim