Kaldaja 30kw

Shitet nga: bashkim 09 Jan 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet kaldaja termomont 30kw 1 vit e perdorur kalldaja eshte me dru qymyr por me mundsi kthimi ne pelet me garancjon kallda 8 kw 250 ero kallda 18 kw 500 ero kallda 28 kw 850 ero kallda 30 kw me pelet 2400 ero kallda me pellet 55 kw 2600 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim