Kalldaj elektrike per nxemje qendrore 12 kw

Shitet nga: metush 20 Jan 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR   270 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kalldaj elektrike per nxemje qendrore 12 kw e perdorun 1 dimer
shum praktike e thjesth Ngroh shpejt deri ne 8 radiator
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim