Kalldaj me Pelet 36 kw sllovene Biodom

Shitet nga: metush 23 Jan 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR   2 150 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kalldaj me pelet pa perdor 36 kw originalle Biodom slloven me 5 vjet garancion me.te gjitha paisjet plus pompa esht blere para 10 dite te gorenje 2400 euro pa pomp te ujit Ngroh hapsira deri 400 m2 Shporet kalldaj pelet nxemje nxemse kamin
kontakt ne viber 377 44 563 093
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim