Kalldaj per nxemje qendrore 12 kw

Shitet nga: metush 30 Nën 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kalldaj per nxemje qendrore 12 kw me rrym ne gjendje trregullt 1 dimer e perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim